Завод-виробник металопластикових конструкцій

­Викликати замірника

Нестандартні вікна в Запоріжжі

Королівську спальню Версаля від аванзала відокремлює стіна з овальним вікном, що надає інтер'єру неповторний палацовий шарм, актуальний через сторіччя. Замовте нестандартні вікна в Запоріжжі - ваш будинок вигідно виділиться з шеренги будинків-близнюків.

Нестандартні вікна - красиво, модно і оригінально

Коло, трикутник, трапеція, арочне вікно - кожен варіант підкреслює авторський концепт, задає інтер'єру і фасаду особливий ритм, істотно підвищує ринкову вартість нерухомості. 

Енергоефективні пластикові вікна нестандартної форми наша компанія встановлює в новобудовах, при капітальному ремонті і перепланування квартир, будинків і комерційної нерухомості. Креативними світлопрозорими конструкціями архітектори прикрашають заміські особняки, клубні будинки, котеджі, таунхауси, магазини, бутіки, ресторани, готелі та банки.

Не обов'язково робити складний отвір в стіні: нестандартні вікна пвх з гнутими або похилими імпостами, ламінуванням або елементами вітража вносять різноманітність при оформленні стандартних прямокутних віконних і дверних прорізів, еркерів, французького скління фасадів і лоджій.

Типи нестандартних вікон: круглі, трикутні, трапецієподібні, шестикутні, арочні

Форма і розмір нестандартного пластикового вікна залежить від стилю і фантазії архітектора. При замовленні нестандартних вікон в Запоріжжі необхідно враховувати розрахунок несучих конструкцій будинку, вітрове навантаження, енергоефективність, конфігурацію покрівлі, зручність догляду і безпеку.

Особливості нестандартних вікон

Image


Круглі вікна.

Нагадує ілюмінатори, підкреслюють морської мінімалістський стиль. Добре виглядає цільна глуха або орна стулка, можливо поділ імпостом на дві частини.
Трикутні вікна


Трикутні вікна.

Жорсткі конструктивистские нотки для фасаду і краще рішення для мансарди. Допустимий кут> 32º, можливо поділ імпостом на кілька частин.

Трапецієподібні вікна

Добре виглядає при оформленні еркерів, терас, зонування приміщень в стилі хай-тек і лофт. Зручні розсувні стулки або центральний слайдер - вертикальна розсувні конструкція.
Трапецієподібні вікна

Овальні вікна

Характерно для бароко, модерну та арт-деко. Допустимі одна або дві орні або розсувні стулки.
Овальні вікна
Image

Арочні вікна.

Підковоподібні, циркульні напівкруглі вікна і двері надають м'якість і плавність інтер'єру в класичному і еко-стилі. Вузькі стрілчасті привносять елемент готики. При замовленні враховуються обмеження радіуса вигину
Шестикутні вікна.

Шестикутні вікна.

У таких конструкціях верхня частина контуру не пряма, а ламана (з двома додатковими вигинами).

Скільки коштують нестандартні вікна

Ціна оригінального рішення віконного отвору залежить від складності виконання. Ефектні трикутні і закруглені вікна вимагають майстерності в знятті мірок і установці. Кожна деталь конструкції розраховується і виготовляється індивідуально. Вартість проекту залежить від співвідношення глухих і відкриваються частин, типу стекол і профілю, ламінування, фурнітури, елементів безпеки.

Як ми працюємо

Запишіться на завмер

Запишіться на завмер

Залиште заявку на сайті або зателефонуйте
Виїзд фахівця

Виїзд фахівця

Наш працівник проводить на місці потрібні виміри
Розрахунок вартості

Розрахунок вартості

Ціна залежить від розмірів вікна і обраного профілю.
Укладання договору

Укладання договору

Даємо 100% гарантію на вікно і монтажні роботи.
Установка вікон

Установка вікон

Проводимо демонтаж старих конструкцій і установку нових.
Ви радієте результату

Ви радієте результату

Якість вікон Rehau перевірено часом і тисячами клієнтів

Як нас знайти

Замовити вимір вікна